Portfolio RND je nyní k dispozici!

S hrdostí vám představujeme naši novou značku, která zákazníkům nabízí komplexní řadu produktů splňujících požadavky pracovníků z oblasti elektroniky, elektrotechniky a údržby. Nabízíme skvělou kvalitu a nízkou cenu. Dostanete spolehlivý produkt s vynikajícím poměrem cena/výkon. Sortiment RND obsahuje pečlivě vybrané produkty pro každodenní potřebu. U nás máte záruku vysoké kvality, která je přísně kontrolována; naše produkty navíc splňují náročné průmyslové standardy.


RND znamená:

Můžete ušetřit jako nikdy předtím

U produktů značky RND máte jistotu vysoké kvality, a navíc vždy ušetříte. Díky nižším nákladům získáte za své peníze více a rozšíříte své možnosti vývoje a údržby. Každá koupě produktu značky RND pro vás znamená další uspořené peníze, což vám ve výsledku přinese efektivnější proces zajišťování dodávek a zásobování a znatelné úspory za každodenní provoz.

Můžete sestavovat jako nikdy předtím

S našimi levnými a kvalitními spotřebními produkty sestavíte mnohem více. Sortiment značky RND se skládá z více než 5000 produktů, přičemž další položky přibývají každý měsíc. V sortimentu značky RND najdete ty nejpoužívanější součástky, snížíte tak náklady právě na dílech, které používáte nejčastěji. Důvěřovat značce RND se vyplatí nejen při samotné výrobě, ale také při zásobování pracovišť zaměřených na výzkum, vývoj či tvorbu prototypů.

Můžete opravovat jako nikdy předtím

Naše pestrá nabídka kabelů, součástek, konektorů a měřicích přístrojů tvoří jen část přidané hodnoty značky RND. Dostupnost je pro nás klíčová. Produkty značky RND jsou vždy na skladě s možností doručení do 24 hodin, což vám umožňuje lépe spravovat zásoby a doplňovat náhradní díly a současně u preventivních a opravárenských operací zvýšit efektivitu a předvídatelnost.

Sortiment RND pokrývá mnoho kategorií produktů včetně konektorů, kabelů a vodičů, odporů, kondenzátorů, spínačů a dalších. Nové produkty budeme přidávat každý měsíc, tak nezapomeňte nadále navštěvovat náš internetový obchod a využívat nejnovějších nabídek a slev.

S dotazy týkajícími se naší nové značky RND se můžete obrátit na adresu rnd@distrelec.com.


RND Power

Řada produktů RND pro napájení zahrnuje následující produkty:

Měniče DC/AC, napájecí zdroje, baterie

Koupit teď
RND Connect

Řada připojovacích produktů RND zahrnuje následující produkty:

Adaptéry, konektory, HDMI, USB

Koupit teď
RND Connect

Řada kabelů RND zahrnuje následující produkty:

Kabely, vodiče


Koupit teď
RND Connect

Řada součástek RND zahrnuje následující produkty:

Kryty, ventilátory, odpory, kondenzátory, pojistky, spínače

Koupit teď
RND Connect

Řada laboratorního vybavení RND zahrnuje následující produkty:

Zdroje napájení, pájení, nářadí, testování a měření

Koupit teď