Přímo z tisku! Nový katalog Distrelec - 3 kg koncentrované odborné knihy včetně 20.000 nových výrobků

S potěšením oznamujeme vydání našeho nového katalogu 2016/2017.

Není to jen další katalog. Je to Platinová kniha se sofistikovaným designem obsahující 85.000 originálních výrobků od předních výrobců, z nichž 20.000 je zcela nových.

Je to definitivní reference pro údržbu, opravy a provoz, automatizaci a pro elektronické profesionály. Každý z 100.000 katalogů je vybaven 3 kg koncentrované odborné pomoci při vybírání výrobků.

Technické podrobnosti o novém katalogu:

  • 2068 stránek
  • A4 Formát: 213mmx300mm
  • Hmotnost: cca. 3kg

Náš papírový katalog je vyhrazen pouze pro naše firemní zákazníky (B2B). Objednejte si svou kopii on-line pomocí několika kliknutí prostřednictvím Vašeho zákaznického účtu!

PS: Pokud si objednáte jen katalog, obdržíte poukázku na výši nákladů dopravy Katalogu, kterou lze uplatnit při dalším nákupu. Poukázku nedostanete, pokud si objednáváte katalog v kombinaci s jinými produkty.Katalog

 

Nový úvod
Toto nové 2016/2017 vydání našeho papírového katalogu je nabité 85.000 originálními výrobky - z toho 20,000 jsou zcela nové - od předních výrobců.

 

 

Inteligentní údržba, oprava a operace
Představujeme úplnou sekci věnovanou údržbě - jeden z našich důležitých polí. Naším cílem je zkoumat a sdílet přesvědčivé myšlenky, jak můžeme vyvinout účinnější a inteligentnější služby zakázek, které sníží vaše náklady.

 

 

Kategorie Informací
Přidali jsme nové sekce posudků do našeho katalogu, jako jsou naši experti ve všech kategoriích výrobků. Každý z nich má své postřehy a trendy směřující k budoucí inovaci.

 

 


Katalogové video

Prohlédněte si video Úvod Katalogu.


Weller