Obchodní
Soukromé
EURbez DPH
Všecaret down icon
cart icon
Košík
Všecaret down icon

Společnost

Společnost Distrelec je předním poskytovatelem produktů a online služeb pro profesionály v oblasti údržby.

Společnost Distrelec byla založena před více než 40 lety ve Švýcarsku a zabývá se elektronikou, automatizací a technologiemi měření. Naše pobočky najdete ve více než 15 zemích, díky čemuž jsme schopni rychle a spolehlivě obsloužit naše zákazníky po celé Evropě.

Poznejte společnost Distrelec

Jako přední distributor s více než 40 lety zkušeností jsme měli dostatek času na to zjistit, co naši zákazníci potřebují, a nabídnout jim širokou škálu špičkových značek se skvělou skladovou dostupností. Naši nabídku každý rok rozšiřujeme o více než 30,000 produktů a zákazníkům tak můžeme nabídnout součásti pro každý rozpočet i požadavky na aplikaci. Máme dokonce i vlastní značku RND, která je zaměřená na nejlepší užitnou hodnotu, a zajišťuje, že naši zákazníci budou moci ve svých základních projektech využívat vysokou kvalitu za nízké ceny. Naše dlouholeté zkušenosti navíc vedly ke vzniku dobře zavedené logistiky, která nám umožňuje vaše produkty doručit v rekordním čase.

Dodáme vám vše potřebné tehdy, když to potřebujete

Při budování rozsáhlého portfolia produktů náš tým odborníků z nákupního oddělení a produktových manažerů vybírá pouze ty značky a produkty, které našim zákazníkům mohou nabídnout tu nejlepší kvalitu. Spolehněte se na naše rozsáhlé zkušenosti a využívejte výhod pečlivě vybraného portfolia součástí a produktů pro podporu vašich klíčových projektů. Známe priority našich zákazníků a nabízíme urychlené dodání na pracoviště, abychom minimalizovali prostoje. Dále vám pomohou také naše týmy místních odborníků z oddělení prodeje a technické podpory.

Zjistěte, jak vám může společnost Distrelec pomoci